OBCHODNÉ PODMIENKY

Obchodná spoločnosť

 

LeaNails s.r.o.

 

zo sídlom Budyšínska 10, 83103 Bratislava

 

IČO: 44 405 251

IČ DPH: SK2022676139

 

pre predaj tovaru spoločnosti DENATO s.r.o. prostredníctvom on-line obchodu umiestneného na internetovej adrese www.denato.sk

 

 

LeaNails s.r.o. je internetový obchod bez kamennej predajne.

 

Osobný odber v BA: Areál Spektra, Pluhová 49, Bratislava

 

 po telefonickom upresnení času /medzi 12,00 – 14,00 hod/

 

 

 

 

1. Objednávka a uzatvorenie zmluvy

 

Všetky objednávky realizované prostredníctvom internetového obchodu LeaNails s.r.o. sú pre obe zmluvné strany záväzné. Odoslaním objednávky zákazník potvrdzuje, že sa oboznámil s týmito nákupnými i reklamačnými podmienkami.

Podmienkou platnosti elektronickej objednávky je pravdivé a úplné vyplnenie všetkých údajov a náležitostí požadovaných systémom pri registrácií, alebo pri realizácií objednávky.

Kúpna zmluva medzi predávajúcim a kupujúcim vzniká odoslaním objednávky zo strany kupujúceho zákazníka a jej prijatím na strane predávajúceho.

 

 

 

2. Dodacie podmienky

 

Predávajúci sa zaväzuje:

– dodať kupujúcemu druh a množstvo objednaného tovaru v kúpnej cene a za platobných podmienok, ktoré platia v deň odoslania objednávky

– dodať kupujúcemu tovar vhodne zabalený, aby nedošlo k jeho poškodeniu počas prepravy


Predávajúci nezodpovedá za:

– oneskorené dodanie tovaru zavinené poštou.

– oneskorené dodanie tovaru zavinené nesprávne udanou adresou prijímateľa

– za poškodenie zásielky zavinené poštou

– prípadné nedodanie tovaru, ku ktorému došlo vinou výrobcu (dodávateľa) v dôsledku akéhokoľvek obmedzenia prípadne zrušenia distribučných práv alebo iných nepredvídateľných prekážok

 

Kupujúci sa zaväzuje:

– objednaný tovar prevziať, skontrolovať neporušenosť obalov

– zaplatiť za tovar cenu v plnej výške a v zmysle platobných podmienok platných v deň odoslania objednávky

V prípade, že si kupujúci tovar neprevezme (na základe objednávky), predávajúci si vyhradzuje právo uplatniť svoj nárok na náhradu vzniknutej škody. V prípade, že si zákazník tovar neprevezme pri prvom doručení a požaduje opätovné doručenie tovaru, je povinný uhradiť náklady prvého ako aj opätovného doručenia tovaru.

 

 

 

3. Dodacie lehoty

 

Dodávky objednaného tovaru sú podľa dostupnosti produktov a prevádzkových možností predávajúceho realizované v čo najkratšom termíne. Objednávky vybavujeme spravidla do 24 hodín, max 48 hodín. Pri nečakaných okolnostiach sa môže predĺžiť. Pri tovare, ktorý nie je skladom, sa Vami objednaný tovar objednáva u dodávateľa. V takomto prípade Vás vopred upozorníme e-mailom alebo telefonicky na zmenu dodacej lehoty Vášho tovaru a budete mať možnosť objednávku stornovať, prípadne zmeniť objednávku.

 

 

 

4. Ceny tovaru

 

Ceny uvedené v našom internetovom obchode sú platné v čase objednania tovaru. Vyhradzujeme si právo tlačových chýb a zmeny cien, v prípade zmeny peňažných kurzov, pri výraznom náraste inflácie alebo pri výrazných zmenách dodávateľských podmienok od výrobcov a ostatných dodávateľov tovaru.

V cene tovaru nie je započítané poštovné a balné.

Dokladom o predaji je faktúra, ktorá je pripojená ku každej zásielke a ktorá slúži zároveň ako dodací a záručný list.

 

 

 

5. Platby za tovar a poštovné

 

 • Poštovné + balné pre každú samostatnú objednávku je 5,- €  /kuriér SPS/.
 • Poštovné + balné pre každú samostatnú objednávku je 3,- €  /balíkovo/.
 • Poštovné + balné pri odsávačkách a opierkach NOVA FLAIR pre každú samostatnú objednávku je 10,- € /kuriér SPS/.

 

DOBIERKA: Objednaný tovar zasielame NA DOBIERKU,  na adresu udanú zákazníkom v objednávke. Zákazník za tovar zaplatí plnú sumu pri preberaní dobierky doručovateľovi zásielky.

 

PLATBA VOPRED NA ÚČET: Platbu je možné vykonať aj vopred, prevodom na účet.

Ak chcete využiť túto možnosť, stačí si objednať tovar a pri objednávke dať PLATBA PREVODOM NA ÚČET. Výslednú sumu v objednávke pošlite na náš účet 26 26 76 9419/1100 a ako variabilný symbol uveďte číslo objednávky, ktoré vám prišlo s potvrdením. 

 

Po úhrade bude tovar hneď zaslaný na zadanú adresu ako doporučená zásielka alebo balík. Náš účet je vedený v Tatrabanke. (Prosím neplaťte dopredu, pokiaľ nedostanete od nás údaje k platbe.)

O vyexpedovaní tovaru na vašu adresu vás budeme informovať e-mailom

 

Online platba kartou (platba cez STRIPE. Môžete zaplatiť kartami VISA, VISA Electron, MASTERCARD, Maestro)

Ak chcete využiť túto možnosť, stačí si objednať tovar a pri objednávke dať Online platba kartou. 

 

 • Poštovné +balné pri platbe Online platba kartou pre každú samostatnú objednávku je 5,- € /kuriér SPS/.
 • Poštovné +balné pri platbe Online platba kartou pre každú samostatnú objednávku je 3,- € /balíkovo/.

 

Po úhrade bude tovar hneď zaslaný na zadanú adresu ako doporučená zásielka alebo balík. Náš účet je vedený v Tatrabanke. 

 

O vyexpedovaní tovaru na vašu adresu vás budeme informovať e-mailom

 

Pri objednávke nad 80,-€ poštovné zdarma.

Uvedené ceny platia pre Slovenskú republiku. 

 

 

 

6. Zrušenie objednávky

Kupujúci je oprávnený stornovať objednávku bez udania dôvodu do 2 hodín od jej odoslania. (Po 2 hodinovej dobe prevádzkovateľ začne objednávku vybavovať). Zrušenie objednávky môžete vykonať telefonicky alebo nám napíšte na náš e- mail, obratom Vám zašleme potvrdenie o zrušení objednávky.

 

7. Neprevzatie objednávky

Kupujúci je povinný prevziať objednávku. V prípade, že objednávku neprevezme a vráti sa na našu adresu, predávajúci si vyhradzuje právo fakturovať si náklady spojené s odoslaním a vrátením objednávky /10,-eur/ a ďalšiu objednávku odoslať až po zaplatení vopred na účet.

 

  

8. Vrátenie tovaru

 

Podľa § 12 zákona 108/2000 Z.z., tovar zakúpený v našom internetovom obchode je možné vrátiť bez udania dôvodu najneskôr do 7 dní od jeho prevzatia. Tovar je potrebné vrátiť na adresu sídla spoločnosti v originálnom balení, kompletný, nepoužitý a nepoškodený. Prepravné náklady pri vrátení tovaru hradí zákazník. Tovar vrátený na spôsob dobierky nepreberáme. Cena za tovar bude zákazníkovi vrátená bezodkladne po skontrolovaní vráteného tovaru.

 

 

 

9. Reklamačný poriadok

 

Kupujúcemu odporúčame pred prevzatím a zaplatením zásielky na mieste skontrolovať či zásielka nie je poškodená. V prípade rozsiahleho poškodenia (roztrhnutý obal, deformácie a iné rozsiahle poškodenie) odporúčame zásielku neprebrať.

V prípade reklamácie zašle kupujúci reklamovaný tovar na adresu sídla spoločnosti. Balík musí byť riadne zabalený a má obsahovať: reklamovaný tovar vrátane príslušenstva, kópiu faktúry, popis závady a kontaktné údaje kupujúceho – spiatočná adresa, tel.číslo, e-mail. Tovar zasielajte buď formou balíka, alebo doporučene ako list. Pri zaslaní tovaru dobierkou nebude táto zásielka prijatá. Reklamovaný tovar musí byť dodaný čistý a mechanicky nepoškodený.
Náklady na prepravu reklamovaného tovaru smerom od kupujúceho k predávajúcemu hradí kupujúci. Poštovné a iné poplatky nevraciame. Spiatočnú prepravu po vybavení oprávnenej reklamácie hradí predávajúci.

 

 

 

10. Ochrana osobných údajov

 

Prevádzkovateľ internetového obchodu www.denato.sk, spoločnosť LeaNails s.r.o. uchováva a spracúva osobné údaje v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov č. zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Vaše osobné údaje sú použité na podporu zákazníckeho vzťahu medzi Vami a spoločnosťou LeaNails s.r.o.

Základným predpokladom na získanie akýchkoľvek informácií je Vaše vyjadrenie súhlasu so spracovaním osobných údajov.

Údaje zbierame od svojich klientov viacerými spôsobmi . pri registrácii, pri prihlásení k odberu noviniek alebo pri objednávke. Ide hlavne o meno a priezvisko zákazníka, fakturačnú adresu, telefónny a e-mailový kontakt, príp. bankový účet. Pri každom kroku sa spoločnosť LeaNails s.r.o. riadi platnou legislatívou a všeobecnými obchodnými podmienkami.

Osobné údaje sú v prvom rade využívané:

 

 • na elektronické vybavenie objednávky
 • realizáciu dodávky
 • zúčtovanie platieb a s tým súvisiacu komunikáciu s Vami.
 • na marketingové účely LeaNails s.r.o. 

 

Spoločnosť LeaNails s.r.o. sa zároveň zaväzuje, že Vaše osobné údaje nebudú vydané tretím stranám s výnimkou subdodávateľov a sprostredkovateľov, aj to len tie údaje, ktoré sú nevyhnutné pre úspešné zrealizovanie objednávky a jej dodávky.

Aktuálny zoznam týchto subjektov je nasledujúci:

 

 • Slovak Parcel Service, s r.o., so sídlom Senecká cesta 1, Bratislava 900 28, IČO: 31 329 217 , zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sro, Vložka č. 3215/B.
 • Express One Slovakia s.r.o.,so sídlom Senecká cesta 1, Bratislava 900 28, IČO: 31 342 621 , zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel: Sro, Vložka č.: Vložka číslo:  4376/B.
 • Zásielkovňa s. r. o., so sídlom Kopčianska 3338/82A, Bratislava 851 01, IČO: 48 136 999 , zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sro, Vložka č. 105158/B.
 • Slovenská pošta, a.s., so sídlom Partizánska cesta 9, 975 99  Banská Bystrica, IČO: 36 631 124, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel: Sa, Vložka č.: 803/S.
 • TAXAT s.r.o., so sídlom Lány 1402/22, Bojnice 972 01, IČO: 45982724 , zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Trenčín, Oddiel Sro, Vložka č. 23933/R.

 

Možnosti odstránenia alebo zmeny osobných údajov

 

Zákazníci môžu svoje osobné údaje kedykoľvek zmeniť alebo aktualizovať po prihlásení sa do svojho účtu alebo na základe písomnej žiadosti na e-mail denato@denato.sk.

Zároveň, na písomnú žiadosť zákazníka budú osobné údaje z databázy vymazané a spoločnosť LeaNails s.r.o. ich nebude ďalej spracovávať.

 

 

Možnosti odhlásenia zo zasielania novinkových emailov /odstránenie emailu z databázy/

 

1.     v každej novinkovej správe nájdete odkaz na zrušenie zasielania noviniek, po kliknutí na tento odkaz a potvrdení bude váš email vyradený z databázy

2.     pošlite žiadosť na email denato@denato.sk a váš email bude vyradený z databázy