Navrhnutý tak, aby poskytoval úľavu na niektoré bežné ochorenie nechtov. Preniká cez nechtovú platničku do nechtového lôžka a okolitého mäkkého tkaniva. Produkty využívajú prírodné bioaktívne látky na podporu výsledkov.

Zatiaľ čo IBX funguje v nechte, ACESO funguje v nechtovom lôžku.

ACESO VÁM POMÔŽE VYRIEŠIŤ NASLEDUJÚCE PROBLÉMY:

– Atletická noha (Tinea Pedis)
– Onychomykóza (pleseň)
– Bakteriálne ochorenie
– Hyperkeratóza (zhrubnutie vrchnej vrstvy kože)
– Onycholýza (odlúčenie nechtovej platničky od lôžka)

Produkty z tohto radu:

1. Kick Start Soak – Napomáha čisteniu nôh i rúk a umožňuje hlbšiu penetráciu prípravku ACESO Step 1. Kick Start Soak sa používa po čo najväčšom stenčení a skrátení postihnutého nechtu, perfektne pripraví necht na efektívne ošetrenie ACESO Systémom. Obsahuje prírodné bojovníky proti plesniam a baktériám (tea tree oil and klinčeky), 2 prírodné olejové absorbenty a silný prírodný čistič (Quillaja).
2. STEP 1 – je veľmi podobný vode, preto prechádza cez nechtovú platničku do nechtového lôžka, kde môže pôsobiť. Nanáša sa na povrch alebo pod nechtovú platničku. Medzi prírodné aktívne zložky STEP 1 patrí Tea Tree Olej, klinčeky a Betain, čo je zmäkčovadlo pôsobiace na keratín nechtov.
3. STEP 2 – vytvára dermálny film, obsahujúci prirodzené aktívne látky, ktoré im umožňujú prenikať do mäkkého tkaniva po celý deň. Má prírodné protiplesňové a antibakteriálne zložky. Aplikuje sa na mäkké tkanivá okolo nechtovej platničky a medzi prstami na rukách a nohách – napr. Atletická noha (Tinea Pedis).
4. DEBRIDER – používa sa na „prepláchnutie“ odumretého tkaniva a nečistôt medzi nechtovou platničkou a nechtovým lôžkom. Pomáha umožniť nechtovej platničke, aby sa znova pripojila k nechtovému lôžku, akonáhle dôjde k rastu nového nechtu. Debrider využíva kombináciu super zvlhčovačov (močovina) a čistiacich prostriedkov (Quillija).
5. ACESO Klient Kit – výhodná sada pre vašich zákazníkov k starostlivosti na doma. Obsahuje STEP 1, STEP 2 a Debrider

Bohužiaľ neexistujú žiadne „rýchle riešenia“, pokiaľ ide o liečbu týchto stavov nechtov. Je to preto, že musí narásť nový necht, ktorý nahradí starý, poškodený. Tento časový rámec sa líši podľa toho, ako rýchlo alebo pomaly rastú vaše nechty na nohách či na rukách a aký vážny je stav nechtov.

Aceso bol vyvinutý tak, aby pri liečbe u odborníka (manikérka, pedikérka, podológ) mohla byť podporená dennou liečbou doma- tým pádom prispieva k rýchlejším pozitívnym výsledkom.